На врвот

Kamagra Soft Tabs

 
4.85 / 2898 Прегледи на клиенти
2898 Прегледи
5 Sвезди:
  
(2542)
4 Sвезди:
  
(286)
3 Sвезди:
  
(60)
2 Sвезди:
  
(8)
1 Sвезда:
  
(2)
Погледнете ги сите 2898 прегледи
 
Kamagra Soft Tabs
Дозирање: 100mg
Активна состојка: Sildenafil
Производителот: Ajanta Pharma
Должина на проектот: 4 до 6 часа
Како да се земе: 25-60 минути пред секс
Вкусот: Овошен вкус


Во нашата онлајн аптека можете да ја купите најекономичната алтернатива, Камагра Меки Таблети (Kamagra Soft Tabs), и тие без рецепт, ќе бидат доставени директно, лесно и брзо до Вашиот дом. Бидејќи патентната заштита што ја ужива Pfizer за Виагра истече во Германија во 2013 година, сега на пазарот се достапни поефтини алтернативи, како што се таблетите Камагра. Ефектот на генериката сепак е потполно ист како кај добро познатиот оригинален производ. Единствените разлики може да се препознаат само чисто визуелно, а исто така и во цената. Пониската цена на генеричките лекови е толку клучна за многу пациенти што уделот на пазарот сигурно ќе се зголеми во иднина. Како што веќе спомнавме, Камагра е малку поинаков лек во својот состав, но го има истиот начин на делување како Виаграта. Активната состојка силденафил е таканаречен инхибитор на PDE-5 и има вазодилататорски ефект врз кој се заснова ефектот на лекот за поттикнување на ерекцијата. Големата предност е што Kamagra Soft Tabs може да се нарачаат без рецепт и по многу пониска цена.

 

Kamagra Soft Tabs 100mg

Предмет Дозирање Количина + бонус Цена Нарачајте сега
Kamagra Soft Tabs 100mg 12 апчиња DEN3373 Додади го во кошничка
Kamagra Soft Tabs 100mg 20 апчиња DEN4677 Додади го во кошничка
Kamagra Soft Tabs 100mg 32 апчиња DEN7040 Додади го во кошничка
Kamagra Soft Tabs 100mg 60 + 4 апчиња DEN10585 Додади го во кошничка
Kamagra Soft Tabs 100mg 84 + 4 апчиња DEN13660 Додади го во кошничка
Kamagra Soft Tabs 100mg 120 + 6 апчиња DEN18275 Додади го во кошничка
Kamagra Soft Tabs 100mg 180 + 8 апчиња DEN24938 Додади го во кошничка
Kamagra Soft Tabs 100mg 272 + 12 апчиња DEN34783 Додади го во кошничка

Сексуална желба

Треба да имате на ум дека ефектот на виаграта е поврзан и со вашата сексуална возбуда. Виаграта не е афродизијак и не ја зголемува вашата сексуална желба. Затоа е многу важно да постои сексуално стимулирачкото дејство за целосно да се развие ефектот на Виагра Генерика. Овој сексуален засилувач има предност: нема да доведе до ненадејна и неочекувана ерекција.

Несакани ефекти

Според истражувањата, високи 85 % од 4 500 луѓе кои земале Виагра имале позитивен ефект. Само мал број учесници имале несакани ефекти и се претпоставува дека тие се должат на вазодилататорниот ефект на силденафил. Затоа, немојте да се изненадите ако почувствувате главоболки, црвенило на лицето или вртоглавица. Повремено, може да предизвика и назална опструкција или варење. Во секој случај, треба да се земе предвид уште еден несакан ефект на Камагра: долготрајна ерекција за многу часови. Генерално земено, сите овие несакани ефекти се безопасни, се многу ретки и не траат долго. Покрај тоа, не се пронајдени патологии кај мажи по долготрајна употреба и препаратот не предизвикува никакви ефекти на навикнување. Сепак, Камагра не треба да се зема повеќе од еднаш дневно.

Голтање, примена и ефект

Повеќе од 15 години, мажите го користат ова помагало за да ја контролираат еректилната дисфункција и да го оживеат нивниот сексуален живот, но тоа нема никакво влијание врз плодноста на мажите, производството на сперма, функцијата и активноста. Нашите таблети се достапни во доза од 100 мг. Предност: времето на ефектот на Kamagra Soft Tabs може да се пресмета доста добро. Ефектот на таблетите обично започнува по околу половина час и може да трае до 6 часа, во зависност од висината, големината, дебелината и дозирањето на мажот. Сепак, важно е да се има предвид дека голема количина алкохол или мрсна храна може да ја одложи апсорпцијата на препаратот и како резултат на тоа да го намали неговиот ефект. За тоа време, не е препорачливо да земате Камагра Меки Таблети (Kamagra Soft Tabs) или препарат со истата активна состојка, бидејќи тоа го зголемува ефектот. Затоа, подеднакво е важно да ги проверувате другите редовни лекови за слични активни состојки. Ако земате некои лекови за срце и крвен притисок и ако Вашиот крвен притисок е премногу низок, треба да се воздржите од нивно земање.

Produit connexe

Suhagra

Levitra Generichki

Vigora

Kamagra Fizz

Viagra Generichki

Cenforce 100mg

Vidalista 20mg

Најоценувани производи

БЛОГDostavuvame samo vo Europe