На врвот

Tadapox

 
4.85 / 2624 Прегледи на клиенти
2624 Прегледи
5 Sвезди:
  
(2311)
4 Sвезди:
  
(249)
3 Sвезди:
  
(58)
2 Sвезди:
  
(6)
1 Sвезда:
  
(0)
Погледнете ги сите 2624 прегледи
 
Tadapox
Дозирање: 80mg
Активна состојка: Tadalafil + Dapoxetin
Производителот: Centurion Laboratories
Должина на проектот: До 36 часа
Како да се земе: 30 минути пред секс


Tadapox е таблетка која содржи комбинација на две моќни и ефикасни лекови кои се користат за борба против главните причини за машка сексуална дисфункција. Конкретно, е дизајниран за да им помогне на мажите да се борат против импотенција и прерана ејакулација, олеснувајќи им ја сексуалната активност.

 

Tadapox 80mg

Предмет Дозирање Количина + бонус Цена Нарачајте сега
Tadapox 80mg 10 апчиња DEN3556 Додади го во кошничка
Tadapox 80mg 20 апчиња DEN5503 Додади го во кошничка
Tadapox 80mg 30 + 2 апчиња DEN7330 Додади го во кошничка
Tadapox 80mg 60 + 4 апчиња DEN14152 Додади го во кошничка
Tadapox 80mg 90 + 6 апчиња DEN19654 Додади го во кошничка
Tadapox 80mg 120 + 8 апчиња DEN24602 Додади го во кошничка
Tadapox 80mg 180 + 10 апчиња DEN33844 Додади го во кошничка
Tadapox 80mg 270 + 10 апчиња DEN47420 Додади го во кошничка
Tadapox 80mg 360 + 20 апчиња DEN61545 Додади го во кошничка

Тадалафилот е класифициран како инхибитор на фосфодиестераза, тип на лекови познати дека подобруваат крвната снабдуваност на машкиот репродуктивен орган, што резултира со појака и постојана ерекција, што олеснува сексуален однос.

Дапоксетинот, пак, е селективен инхибитор на повторна зафатница на серотонин (SSRI) кој се користи за третман на прераната ејакулација кај мажите помеѓу 18 и 64 години. Со забавување на нивното дејство, мажите можат да го продолжат своето време на локацијата.

За користење на Tadapox точно:

- Треба да следите ги упатствата на вашиот лекар.

- Земете ја таблетката со чаша вода, 30 до 40 минути пред сексуална активност.

- Tadapox може да се земе на празен стомак или после лесен оброк.

Имајте во предвид дека медицината е комбинација на две таблетки, а тадалафилот отприлика отнема 20 минути за да се раствори, додека дапоксетинот отприлика отнема 40 до 50 минути за да влезе во системската циркулација. Само откако ќе помине овој период, може да започнете со сексуалната активност.

Ако пропуштите доза од Тадапокс, земете ја што е можно побрзо. Ако е време за следната доза, прескокнете ја пропуштената доза и продолжете со регуларниот распоред на дозирање. Не земајте двојна доза.

Produit connexe

Levitra Generichki

Kamagra

Kamagra Fizz

Vigora

Vidalista 20mg

Tadacip

Cialis Generichki

Најоценувани производи

БЛОГDostavuvame samo vo Europe