На врвот

Kamagra Oral Jelly

 
4.84 / 2577 Прегледи на клиенти
2577 Прегледи
5 Sвезди:
  
(2245)
4 Sвезди:
  
(263)
3 Sвезди:
  
(59)
2 Sвезди:
  
(7)
1 Sвезда:
  
(3)
Погледнете ги сите 2577 прегледи
 
Kamagra Oral Jelly
Дозирање: 100mg
Активна состојка: Sildenafil Citrate
Производителот: Ajanta Pharma
Должина на проектот: 4-6 часа
Како да се земе: 15 минути пред шест

Скоро сите мажи барем еднаш во текот на животот искусуваат симптоми на импотенција или еректилна дисфункција. Иако тоа може да биде застрашувачко на почетокот, тука сме да ви го претставиме Камагра Гел 100 мг - лек кој ќе стане еден од вашите најверни пријатели.

Лекот содржи силденафил цитрат кој е одличен во намалување на симптомите на импотенција. Што е уште поинтересно за овој лек, е дека тој делува мошне брзо по неговото земање - за само 20 минути. Исцедете ја кесичката и уживајте во црвста и долга ерекција.

 

Kamagra Oral Jelly 100mg

Предмет Дозирање Количина + бонус Цена Нарачајте сега
Kamagra Oral Jelly 100mg 10 кесички DEN3197 Додади го во кошничка
Kamagra Oral Jelly 100mg 21 кесички DEN5622 Додади го во кошничка
Kamagra Oral Jelly 100mg 30 + 5 кесички DEN7983 Додади го во кошничка
Kamagra Oral Jelly 100mg 63 + 7 кесички DEN13140 Додади го во кошничка
Kamagra Oral Jelly 100mg 90 + 8 кесички DEN17793 Додади го во кошничка
Kamagra Oral Jelly 100mg 110 + 9 кесички DEN19628 Додади го во кошничка
Kamagra Oral Jelly 100mg 220 + 18 кесички DEN38817 Додади го во кошничка

Употреба на Камагра Орален Гел 100 мг

Гелот Камагра се користи многу едноставно и може да се конзумира на два начини. Првиот начин е да ја исцедете кесичката директно во уста и да се напиете една чаша вода, или да ја промешате во чаша вода и да ја испиете.

Она што треба да го запамтите е дека Камагра Оралниот Гел 100 мг се зема само еднаш во текот на 24 часа (1кесичка). Доколкку немате потреба од цела доза, тогаш може да се напиете и половина кесичка.

Кесичките се практични и може да ги понесете со себе каде и да одите. Секоја кесичка има различна боја и различен овошен вкус.

Како Дејствува Лекот

Камагра Гелот делува на тој начин што ги шири крвните садови на машкиот полов орган и придонесува до нормално циркулирање на крвта во органот. Што е битно да се знае е дека лекот не делува без присуство на сексуална стимулација. Тоа значи дека лекот не ја зголемува сексуалната желба, туку придонесува до цврста и долготрајна ерекција.

Ефектот на лекот трае од 4 до 8 часа, но тоа зависи од здравствената состојбата и возраста на пациентот. Исто така, доколку лекот се конзумира пред или после обилен оброк ефектот е драстично послаб отколку земен на гладно или со полесна храна.

Produit connexe

Kamagra Fizz

Suhagra

Cenforce 100mg

Tadacip

Apcalis SX Oral Jelly

Kamagra Polo

Viagra Generichki

Kamagra

Најоценувани производи

БЛОГDostavuvame samo vo Europe